niedziela, 1 listopada 2015

Halloween 2015

Jak co roku odbyła się u nas impreza na halloween:D Ciągle słyszę to nie Polskie święto, czcicie szatana itp :D No cóż święto to dla mnie  żadne więc nie świętuję tylko spotykam się z przyjaciółmi żeby dobrze się bawić a czy czcze szatana? heh no nie wierzę w niego więc jedno drugie wyklucza:D 
Moim zdaniem to świetna okazja do zabawy i do pobudzenia kreatywności wszystkich :D Przebrania jak co roku nie zawiodły tak samo humory :D
Uwielbiam tych wszystkich ludzi:D Bez nich zycie byłoby nudne:D. Takie chwile trzeba celebrować bo życie jest krótkie i mało jest okazji do tego żeby się spotkać w takim gronie:).
1 komentarz:

 1. Nie mam pojęcia od czego zacząć.. S. dobrze, że czasem jeszcze tu wracasz :) ja też wracam. Cieszę się, że Ci się układa, mam nadzieję, że kiedyś moje paznokcie też trafią w Twoje ręce ;) póki co jednak z Poznania mam do Ciebie za daleko.
  Żeby nie było, wszystkie poprzednie wpisy czytałam, dawno nie pisałam ale jak tylko zaczynałam to jednak brakowało pomysłu.
  Mój rok był ciężki, cholernie ciężki ale powoli wszystko się już uspokaja, czasem musi być źle żeby później było już tylko lepiej ;)
  Pozdrowienia dla Męża ;)

  Buziaki
  M.

  PS. Byłoby fajnie czytać Cię częściej :)

  OdpowiedzUsuń