sobota, 12 listopada 2011

Nasza jaskinia:)

Oj długo mnie nie było,długo.  A teraz kiedy w końcu mamy internet nie mogłam się zdecydować które zdjęcia wrzucić. Wybrałam w końcu kilka i myślę ze bede teraz sukcesywnie dorzucać resztę, Mieszkanko jest już w 70% gotowe, Jest wiele szczegółów które trzeba dopracować ale to na pewno jeszcze potrwa:)
Poniżej przedstawiam wam w jakim stanie jest teraz nasze gniazdko:). Generalnie ciągle brakuje drzwi do łazienki ale już w ten poniedziałek na szczęście się pojawia:D Półek na książki brakuje, trzeba wymienić kanapę zrobić przedpokój itp itd:):) długo by wymieniać:)3 komentarze:

 1. Czekalam na Ciebie, czekalam :) Wyszlo super!! Kuchnia utrzymana w fantastycznym klimacie! Gra kolorow tez swetnie wpasowala sie w to miejsce. Widze chyba sekretarzyk doczekal sie renowacji :) Czekam na wiecej i wiecej i niech sie Wam dombrze mieszka :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam osobiście, widziałam i podziwiałam:) Szkoda, że posiedzieliśmy tylko chwilkę bo w takim przytulnym miejscu możnaby siedzieć.. i siedzieć.... i sieeeedzieć....:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kobieto gdzieś Ty się podziewała???!!!! Cieszę się, że jesteś już z powrotem :) Wiesz co? Wiedziałam, że urządzisz mieszkanko bajecznie, nie zawiodłam się :*
  Zapraszam do siebie pod zmienionym adresem:
  muniawnorwegii.blogspot.com bo poprzednio była sama muniana....
  buziolki:*

  OdpowiedzUsuń